Top
1992'den bugüne inovasyon ve yapay zeka yazılım geliştirme
Enerjide Yapay Zeka Revizyonu
Enerjide her türlü Yapay Zeka ve sensör revizyonları ile izlenebilir, yönetilebir, Enerji tasarrufu sağlanabilir, canlı tüm veriler depolanabilir.
Yapay Zeka Uzak Kontrol
Enerjide her türlü Yapay Zeka cihaz ve Yapay Zeka sensör sistem revizyonları ile izlenebilir/yönetilebir, büyük veriler toplanabilir.
Yapay Zeka Enerji Takip
Yapay Zeka programlanabilir teknolojileri yapay zeka programlama, uzak takip kontrol sistemleri ile ilgili birimlere canlı uyarı yönetim sistemleri.

Firmamız

Enerji sektöründe nesnelerin interneti, Endüstri 4.0 ve Yapay Zeka enerji entegratörlüğü konusunda uzmanlaşmaktadır

Gelişen teknolojiler ile birlikte tüm dünyada yaşanan Endüstri 4.0 devrimine geçiş süreci enerji alanında da yaşanıyor, bu süreçte internet of things cihaz entegrasyonları, Yapay Zeka IIOT teknolojiler ile her an uzaktan takip, kontrol, analiz, tasarruf gibi birçok sorunu Enerji 4.0 sistemleri ile uzaktan takip edecek, iletecek sistemler geliştiriyoruz. Sürekli Ar-Ge çalışmaları ile yeni fikirler üretiyoruz, canlı verileri Yapay Zeka telefon, tabletler, Yapay Zeka sensörler, yapay zeka programlama ile her an canlı veri aktarım yazılımlarını geliştirme ve birçok projeyi hayata geçirme isteğimizin heyecanını yaşıyoruz.

Projelerimize Örnekler

Yenilenebilir Enerji Kaynakları

Enerjide Yenilenebilir Kaynaklar.

Virtual Reality Enerji

Yapay Zeka Enerji Yazılım Geliştirme.

Enerji Tasarruf Sistemleri

Yapay Zeka Enerji Tasarruf Sistemleri.

Enerjide tasarruf, yaşam konforu için, Yapay Zeka teknolojilerine ve nesnelerin interneti ile Enerji 4.0'a geçmelisiniz..

Gelişen teknolojileri enerji sektöründe insanların hayatına değer katabilmek için uyarlıyor, Yapay Zeka yazılımlar ve donanımlar geliştiriyoruz, sizi bu teknolojilere adapte edebilmemiz için iletişime geçiniz.

İletişim
Enerjide Endüstri 4.0
Enerji 4.0 Tasarruf
Enerji 4.0 IIOT
Enerji 4.0 IOT
Malatya Teknokent
Bulgurlu Mah. Kanyon Cad. No:89
A Blok 202
Battalgazi / Malatya
Virtual Reality Ofis
Reşit Paşa Mah. Katar Cad. No:4/1101
İtü Arı Teknokent Arı 3 Binası
İstinye / Sarıyer / İstanbul