Top
1992'den bugüne inovasyon ve yapay zeka yazılım geliştirme
Yapay Zeka Sistem Entegrasyonu
Sektör bağımsız her türlü üretim tesisindeki bilgileri tek bir merkezde toplayarak, kontrol edilebilen verimliliğinizin artmasını sağlayan Yapay Zeka sistemler geliştiriyoruz.
Yapay Zeka Revizyonu
Türkiye'de büyük bir hızla Yapay Zeka için dijital teknolojiler sayesinde izlenebilir, yönetilebir, verileri topluyor ve büyük veri setleri haline getiriyoruz.
Makine Öğrenmesi
Yapay Zeka için Makine Öğrenmesi modelleri ile size özel veri setleri oluşturarak işletmenizi, tesisinizi Yapay Zeka platformuna taşıyoruz.

Firmamız

Biz Endüstri 4.0, Tekstil 4.0, Sağlık 4.0, Tarım 4.0, Turizm 4.0, Gıda 4.0, Enerji 4.0, Çiftçi 4.0, Kent 4.0, Artırılmış Gerçeklik, Giyilebilir Teknolojiler için yerli milli Yapay Zeka çözümleri üretiyoruz.
Yapay Zeka Fabrika, Yapay Zeka Üretim, Yapay Zeka Tarım, Yapay Zeka Hasta Takip, Yapay Zeka Enerji, Yapay Zeka Sera, Yapay Zeka Çiftçi gibi sistemlere yerli yazılımlar geliştiriyoruz, büyük veri "Big Data" yönetim, Veri Seti Üretimi, Dataset üretimi yaparak daima çözüm çeşitliliğimizi geliştiriyoruz.

Ağırlıklı olarak üretim yapan, üreten sistemlerinizi Dünya standarlarına erişebilmesi için, Yapay Zeka, Makine Öğrenmesi, IIOT donanım, IIOT yazılım geliştirmeleri ile yeniden revize ediyoruz, geliştirdiğimiz Yapay Zeka çözümler sizin 4. Sanayi Devrimi ve entegrasyonunuzu sağlıyor.

Endüstri 4.0 revizyonu hali hazırda kullandığınız makineniz Endüstri 2.0, Endüstri 3.0 ise kullanım ömrünü doldurana kadar veriler üretebilmesini, uzaktan izlenebilir olmasını ve yönetilebilir olamasını sağlıyoruz.

Sisteminizi daha rahat yönetebilmeniz için, sizin istekleriniz ihtiyaçlarınız doğrultusunda, planlanabilir, programlanabilir, yönetilebilir, canlı takip edilebilir ve raporlanabilir, masaüstü veya mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

"4.0" Başlığı altında gelişen birçok teknoloji farklı farklı sektörlerede büyük yenilikler getiriyor tüm bu gelişen teknolojileri, programlama, yazılım geliştirme, uygulama geliştirme konusundaki 27 yıllık tecrübemiz ile Malatya Teknokent'te gerçekleştiriyoruz.

Yapay Zeka Giyilebilir Teknolojiler, Sağlık 4.0, Yapay Zeka Şehir Sistemleri başlığı ile Şehir 4.0, Yapay Zeka Tarım başlığı ile Tarım 4.0, Tekstil 4.0, Gıda 4.0, Sera 4.0 ve Yapay Zeka ile sürekli güncellenebilir görüntü işleme/kamera/gözlük "Wearable Glasses" sistemleri, optik sensörler, lazer sensörler gibi gelişen birçok teknolojiler artık üretiminizi, yaşam kalitenizi, şehirlerimizi Yapay Zeka ile bambaşka bir hale getirecek.

Projelerimize Örnekler

Virtual Reality Eğitim

Endüstri 4.0 artırılmış gerçeklik ile personel eğitimleri.

Virtual Reality Üretim Bandı

Endüstri 4.0 artırılmış gerçeklik ile üretim bandı.

Virtual Reality Arıza Bakım

Endüstri 4.0 artırılmış gerçeklik ile arıza bakım.

Virtual Reality Sektörler

Endüstri 4.0 artırılmış gerçeklik ile farklı sektör çözümleri.

Virtual Reality Depo Çözümü

Endüstri 4.0 artırılmış gerçeklik ile depolama çözümleri.

Virtual Reality Depo Çözümü

Artırılmış gerçeklik ile depo stok ve sevkiyat çözümleri.

Yapay Zeka ve Teknoloji Devrimine ayak uydurmalısınız, aksi takdirde rakibiniz ile rekabet edemezsiniz

Sektörünüzde Endüstri 4.0 veya Yapay Zeka ya geçen bir rakibiniz olduğunda çok geç kalmış olmak istemiyorsanız, fabrikanız/tesisiniz için bir an evvel reorganizasyon ile geçiş işlemlerine başlamalısınız.
Bu devrime ayak uyduranlar ayakta kalacak

İletişim
Big Data
Büyük Veri
Yapay Zeka Veri Seti
Yapay Zeka DataSet
Malatya Teknokent
Bulgurlu Mah. Kanyon Cad. No:89
A Blok 202
Battalgazi / Malatya
Virtual Reality Ofis
Reşit Paşa Mah. Katar Cad. No:4/1101
İtü Arı Teknokent Arı 3 Binası
İstinye / Sarıyer / İstanbul