Top
1992'den bugüne inovasyon ve yapay zeka yazılım geliştirme ve teknoloji destek

Türkiye Sağlık Veri Setlerini Sürekli Geliştirmeli

Tüm kurumlar buna önem vermeli çünkü konu hayati, bireysel olarak da destek olabilirsiniz

Biz Yapay Zeka yardımcı tanı teşhis çözümleri, Yapay Zeka Hastalık Veri Setleri üretimi için 7/24 çalışıyoruz

Yapay Zeka Veri Seti çözümleri sağlık kalitesini artırıyor

Sağlık sektöründe en önemli değeriniz "Big-Data" verilerimizin büyüklüğüdür.
Derin Öğrenme ile donatacağınız kurumunuz geleceğe büyük bir yatırım yapmış olacaktır, bu sayede insanların yaşam kalitesini artırabilirsiniz.

Yapay Zeka Veri Setleri için Makine Öğrenmesi algoritmaları ile tıbbi cihaz verileriniz, Dicom görüntüleriniz, tahlil verileriniz ve sistemlerinizinden çıkan diğer verileri anlamlandıryor, Derin Öğrenme Veri Seti Merkezi kuruyoruz.

Verilerden Tanı Çözümleri

Sağlık sektöründe en büyük kıymet doğru tanı koyabilmektir, yabancı bir üniversite kaynaklı, örnek 6.821 adetlik bir dataset ile meme kanseri sonucu iyi huylumu, kötü huylumu sonucu birkaç saniyede %98 doğruluk oranı ile alınabiliyor.

Ülkemizde oluşturulacak veri datasetleri sayesinde birçok hastalığın tanısı çok hızlı bir şekilde doğru olarak tanımlanabilecektir.

Derin Öğrenme Hastalık Veri Merkezi

Her kurumda Derin Öğrenme Hastalık Veri Merkezi kurulması kaçınılmaz bir ihtiyaçtır, bu birimin altyapısı, Derin Öğrenme, Makine Öğrenmesi algoritmaları ve Yapay Zeka yazılımları geliştirmeye başlanılmalıdır.

Tıbbi Cihaz Veri Çözümleri

Tıbbi cihaz verilerinin arşivlenmesi, Derin Öğrenmeye uygun hale getirilmesi gerekiyor, .

Tıbbi cihazlardan üretilen verileriniz Derin Öğrenme dataseti haline getirilmesi çok önemli bir ihtiyaçtır, cihazlardan çıkan canlı verilerin veri merkezine iletilmesi ve elzem olan verilerinizi ilgililere ulaştırılması hayat kurtaracaktır.

Yapay Zeka Yardımcı Hastalık Tanı çözümleri

Herkesin bir şekilde duyduğu gördüğü kan tahlili için damarı gösteren, mobil kamera damar bulucu, havalimanlarında kuş gribi ve kanamalı kongo hastalığını gören termal kamera çözümleri güzel örneklerdir.

Yapay Zeka Bağırsak Kanseri Teşhis, Yapay Zeka Kolon Kanseri Teşhis, Yapay Zeka Göz Kanseri Teşhis, Yapay Zeka Böbrek Kanseri Teşhis, Yapay Zeka Pankreas Kanseri Teşhis, Yapay Zeka Yemek Borusu Kanseri Teşhis, Yapay Zeka Yumurtalık Kanseri Teşhis, Yapay Zeka Yutak Kanseri Teşhis, Yapay Zeka Rahim Kanseri Teşhis, Yapay Zeka Oral Kavite Kanseri Teşhis

Yapay Zeka Yardımcı Hastalık Tanı çözümlerinin çoğalabilmesi için konunun uzmanlarından çok büyük bir desteğe ihtiyaç vardır, bu konuda özveri ile destek olacak insanlık için Hipokrat Yemini etmiş uzmanları konuya destek olmaya davet ediyoruz.

Malatya Teknokent
Bulgurlu Mah. Kanyon Cad. No:89
A Blok 202
Battalgazi / Malatya
Virtual Reality Ofis
Reşit Paşa Mah. Katar Cad. No:4/1101
İtü Arı Teknokent Arı 3 Binası
İstinye / Sarıyer / İstanbul