Top
1992'den bugüne inovasyon ve yapay zeka yazılım geliştirme
Derin Öğrenme
Sektör bağımsız her türlü obje kamera görüntüsü, resimlerinden üretilen datasetler ile yapay zeka algoritmalarını kullanarak her türlü akıllı, robotik çözümler üretilebilir.
Makine Öğrenmesi
Yapay Zeka için gerekli öğrenme işlemlerinin bütününü kapsayan işlemler, insanı, makineyi, olayı simüle ederek, öğreterek, gelişerek kendi kendine işleyen ortamı sağlamayı amaçlar.
Yapay Zeka
Yapay Zeka oluşturulan tüm verilerden sonra işlemleri yapacak, robot, iot, kamera, cihaz veya bunun gibi tüm işleri yapacak yazılımların kurgulanması ve hayata geçirilmesine denir.

Biz 1992'de başlayan yazılım geliştirme hayatımıza, 1996'da tekstil sektöründe yerli desen çizim sistemleri yazdığımız, 2005'de desen giydirme, 2007'de Tv sektörüne geçiş, 2011'de video içerisinde nesne algılama ile hep bir şekilde image işleme, video işleme ve üretim otomasyon ile ilgiliydik.
Artık Dünya durdurulamaz bir şekilde Yapay Zeka'laşıyor (Artificial intelligence), Derin Öğrenme "Deep Learning", Makine Öğrenmesi "Machine Learning", Yapay Zeka "AI" ile akla gelen tüm parkurları, prosesleri üretim şekillerini, Sağlık, Endüstri, Savunma Sanayi, Şehir, Trafik, Spor, Tarım, Gıda gibi sektörlerde işlem süreçlerini dehşet bir şekilde hızlandıracak, kolaylaştıracak ve iyileştirecek çözümler üretiyoruz.

Bir düşünün derin öğrenme, yapay zeka "AI" ile mahkeme dosyaları inceleniyor, hakimlere oranla hata olasılığı 100.000 de 1 ile doğru karar veren robotik mahkemeler test ediliyor, meme kanseri tanısı için yabancı bir üniversitenin yayınladığı 6.821 örnekli bir veriseti ile 2 dakikada iyi huylumu kötü huylumu görebiliyor olmak müthiş, trafikte kaza oranını sıfıra çok yaklaştıracak otonom araçlar, sporu geliştirecek yapay zeka yardımcı antrenör, şehirler de toplumsal olaylarda güvenliği sağlamak mümkün olacak, üretimde derin öğrenme, makine öğrenmesi, yapay zeka "AI" ile üretimler iyileşecek

Derin Öğrenme revizyonu nasıl yapılacak? hali hazırda hayat nasıl akıyorsa olağan halini dijital veriye çevirecek ve veriyi anlamlandıracak kadar veri birikmesi ile mümkün, bir an evvel herkes derin öğrenme altyapılarına yatırım yapmak zorunda, Milli birikmiş veri olmadan derin öğrenme yapay zeka "AI" olamaz.

Sisteminizi, Şehri, Trafiği daha rahat yönetebilmeniz için, sizin istekleriniz ihtiyaçlarınız doğrultusunda, yapay zeka "AI" algoritmaları ile planlanabilir, programlanabilir, yönetilebilir, canlı takip edilebilir ve raporlanabilir, masaüstü veya mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Gelişen birçok teknoloji farklı farklı sektörlere büyük yenilikler getiriyor, tüm bu gelişen teknolojileri programlama, yazılım geliştirme, uygulama geliştirme konusundaki 1992 - 2013 arası İstanbul ve sonrasında Malatya Teknokent'te geliştirmeye, takip etmeye devam ediyoruz.

Derin Öğrenme "Deep Learning", Makine Öğrenmesi "Machine Learning", Yapay Zeka (Artificial intelligence), Yapay Zeka Giyilebilir Teknolojiler ile Spor, Sağlık, Yapay Zeka Yardımcı Antrenör ile Futbol, Basketbol, Voleybol, Atletizm, Tenis, Boks, Karate, Judo, Halter gibi birçok spor dalında parkur performans, sporcu performans ve istatistikleri, Yapay Zeka Tarım Sistemleri "Tarım 4.0", "Tekstil 4.0", "Gıda 4.0" ve görüntü işleme ile yapay zeka yazılım geliştirme, Yapay Zeka gözlük "Wearable Glasses" sistemler uygulama geliştirme, optik sensörler, lazer sensörler gibi gelişen teknolojileri de takip ediyor, kendi tasarladığımız Milli iot, Milli iiot teknolojiler üretip, yaşam kalitemizi bambaşka bir hale getirecek teknolojiler tasarlıyor, uyguluyoruz.

Yapay Zeka Entegrasyonu
bos-photo

Tarık ŞİRECİ

MelTech İnovasyon

1969 Malatya doğumlu, 1992'den bugüne endüstrinin mutfağında yazılım uzmanlığı yapmaktadır.

1992'Den bugüne kadar ele aldığı her projeyi tamamlamış ve en kolay şekilde kullanılacak, kullanıcı dostu alt yapıları yazmayı düstur edinmiştir.

 

Tekstil sektöründe 1994 - 2000 yılları arasında Jakarlı elektronik dokuma sistemlerine desen tasarım ve format "Disket" üretim sistemleri, 2000 - 2007 gömlek üretim otomasyon ve desen giydirme sistemi, 2007 - 2013 Televizyon yayıncılık sektöründe On-Air, Haber Otomasyon yazılımları ve Dijital Arşiv Sistemleri, 2013 - 2017 Çelik Kapı ve İç Kapı Üretim Otomasyon Yazılımı ve artık Endüstri 4.0 Sistem Entegratörlüğü.

Misyonumuz

Yılların bilgi ve yazılım geliştirme tecrübemizi, gelişen teknolojileride takip ederek sürekli yenilenerek, inovatif ürünler hizmetler geliştirmek için kullanıyoruz.

  • Ülkemizi Endüstri 4.0 standartlarına çıkarmak için sürekli Ar-Ge ile yenilenmek
  • Bizim ile paylaşılan her problemi kendi problemimiz gibi algılayıp mutlaka çözüm üretmek
  • Eski yeni tüm makine/teknolojileri bulunduğumuz zamana uyacak şekilde revize etmek
  • Yöneticinin üretilen anlamlı hale getirilen verileri denetlemesini yönetmesini sağlamak
  • Her firmaya, sektöre özel inovatif ürünler hizmetler geliştirerek katma değerler katmak
Malatya Teknokent
Bulgurlu Mah. Kanyon Cad. No:89
A Blok 202
Battalgazi / Malatya
Virtual Reality Ofis
Reşit Paşa Mah. Katar Cad. No:4/1101
İtü Arı Teknokent Arı 3 Binası
İstinye / Sarıyer / İstanbul