Top
1992'den bugüne inovasyon ve yapay zeka yazılım geliştirme

Derin Öğrenme ve Endüstri 4.0 "4. Sanayi Devrimi" Türkiye için neden yaşamsal bir öneme sahip?

Türkiye, lojistik avantajı sağlayan coğrafi konumu sayesinde ve esnek, düşük maliyetli üretim yapabilmesini sağlayan düşük maliyetli işgücünü kullanarak, küresel değer zincirinde oldukça rekabetçi şekilde konumlanmıştır.
Üretim ücretleri, verimlilik, enerji maliyetleri ve döviz kurlarını dikkate alarak oluşturulan BCG Global Üretim Maliyeti Endeksi’nde, Türkiye 98 ortalama birim maliyet ile üretim yaparken, ABD 100, Almanya ise 121 ortalama birim maliyetle üretim gerçekleştirmektedir.

Diğer bir deyişle, Türkiye’deki ortalama doğrudan üretim maliyetleri Almanya’nın % 23, ABD’nin ise % 2 altındadır. Bu analiz, Türkiye’nin küresel değer zincirinden pay almak ve ihracat platformunu güçlendirmek için sahip olduğu rekabet avantajının altını çizmektedir.

Her konunun çözümü için Derin Öğrenmeye uygun hale getirmek, revize etmek mümkünmü?

Makineniz, prosesleriniz, çözümleriniz çok karmaşık olabilir, gerekli derin öğrenme revizyonları yapıldıktan, gerekli öğrenme donanımları, sistemleri belirlenmesinden sonra hemen veri üretebilir veya yönetilebilir hale gelebilirsiniz.

Makine öğrenmesi sonucunda hemen sonuç alınmaya başlanabilirmi?

Tesisinizdeki tüm proseslerden, derin öğrenme, Makine Öğrenmesi ve yapay zeka çözümleri ile hemen iyileşmeler başlayacak, verilenizin çoğalması birikmesi ile doğruluk, kesinlik oranlarıda o ölçüde artacaktır.

Ne tür veriler alınabilir?

Tüm türde verilerin alınması mümkün; makinenize yapılacak revizyon ile Makine Öğrenmesi verileri, şehir sensörleri verileri, sağlık sektörü verileri aklınıza gelebilecek her konu için derin öğrenme, makine öğrenme, yapay zeka verileri üretilebilir çözümler var.

Üretilen veriler ERP, Muhasebe ve diğer sistemlere entegrasyonu mümkünmü?

Yazılım altyapımız her ERP, Muhasebe ve diğer sistemlere veri sağlayacak büyük veri "big-data" altyapısı ile geliştirilmektedir, veri çıkışı direkt veya Excel/CSV formatı çıkışı ile tüm ERP, Muhasebe ve diğer yazılımlara veri çıkışı mümkündür.

Malatya Teknokent
Bulgurlu Mah. Kanyon Cad. No:89
A Blok 202
Battalgazi / Malatya
Virtual Reality Ofis
Reşit Paşa Mah. Katar Cad. No:4/1101
İtü Arı Teknokent Arı 3 Binası
İstinye / Sarıyer / İstanbul