Top
1992'den bugüne inovasyon ve yapay zeka yazılım geliştirme
Yapay Zeka Sistem Entegrasyonu
Sektör bağımsız her türlü üretim tesisindeki bilgileri tek bir merkezde toplayarak, kontrol edilebilen verimliliğinizin artmasını sağlayan Yapay Zeka sistemler geliştiriyoruz.
Yapay Zeka Revizyonu
Türkiye'de büyük bir hızla Yapay Zeka için dijital teknolojiler sayesinde izlenebilir, yönetilebir, verileri topluyor ve büyük veri setleri haline getiriyoruz.
Makine Öğrenmesi
Yapay Zeka için Makine Öğrenmesi modelleri ile size özel veri setleri oluşturarak işletmenizi, tesisinizi Yapay Zeka platformuna taşıyoruz.

Biz Endüstri 4.0, Tekstil 4.0, Sağlık 4.0, Tarım 4.0, Turizm 4.0, Gıda 4.0, Enerji 4.0, Çiftçi 4.0, Kent 4.0, Artırılmış Gerçeklik, Giyilebilir Teknolojiler için yerli milli Yapay Zeka çözümleri üretiyoruz.
Yapay Zeka Fabrika, Yapay Zeka Üretim, Yapay Zeka Tarım, Yapay Zeka Hasta Takip, Yapay Zeka Enerji, Yapay Zeka Sera, Yapay Zeka Çiftçi gibi sistemlere yerli yazılımlar geliştiriyoruz, büyük veri "Big Data" yönetim, Veri Seti Üretimi, Dataset üretimi yaparak daima çözüm çeşitliliğimizi geliştiriyoruz.

Ağırlıklı olarak üretim yapan, üreten sistemlerinizi Dünya standarlarına erişebilmesi için, Yapay Zeka, Makine Öğrenmesi, IIOT donanım, IIOT yazılım geliştirmeleri ile yeniden revize ediyoruz, geliştirdiğimiz Yapay Zeka çözümler sizin 4. Sanayi Devrimi ve entegrasyonunuzu sağlıyor.

Endüstri 4.0 revizyonu hali hazırda kullandığınız makineniz Endüstri 2.0, Endüstri 3.0 ise kullanım ömrünü doldurana kadar veriler üretebilmesini, uzaktan izlenebilir olmasını ve yönetilebilir olamasını sağlıyoruz.

Sisteminizi daha rahat yönetebilmeniz için, sizin istekleriniz ihtiyaçlarınız doğrultusunda, planlanabilir, programlanabilir, yönetilebilir, canlı takip edilebilir ve raporlanabilir, masaüstü veya mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

"4.0" Başlığı altında gelişen birçok teknoloji farklı farklı sektörlerede büyük yenilikler getiriyor tüm bu gelişen teknolojileri, programlama, yazılım geliştirme, uygulama geliştirme konusundaki 27 yıllık tecrübemiz ile Malatya Teknokent'te gerçekleştiriyoruz.

Yapay Zeka Giyilebilir Teknolojiler, Sağlık 4.0, Yapay Zeka Şehir Sistemleri başlığı ile Şehir 4.0, Yapay Zeka Tarım başlığı ile Tarım 4.0, Tekstil 4.0, Gıda 4.0, Sera 4.0 ve Yapay Zeka ile sürekli güncellenebilir görüntü işleme/kamera/gözlük "Wearable Glasses" sistemleri, optik sensörler, lazer sensörler gibi gelişen birçok teknolojiler artık üretiminizi, yaşam kalitenizi, şehirlerimizi Yapay Zeka ile bambaşka bir hale getirecek.

Yapay Zeka Sistem Entegrasyonu
bos-photo

Tarık ŞİRECİ

MelTech İnovasyon

1969 Malatya doğumlu, 1992'den bugüne endüstrinin mutfağında yazılım uzmanlığı yapmaktadır.

1992'Den bugüne kadar ele aldığı her projeyi tamamlamış ve en kolay şekilde kullanılacak, kullanıcı dostu alt yapıları yazmayı düstur edinmiştir.

 

Tekstil sektöründe 1994 - 2000 yılları arasında Jakarlı elektronik dokuma sistemlerine desen tasarım ve format "Disket" üretim sistemleri, 2000 - 2007 gömlek üretim otomasyon ve desen giydirme sistemi, 2007 - 2013 Televizyon yayıncılık sektöründe On-Air, Haber Otomasyon yazılımları ve Dijital Arşiv Sistemleri, 2013 - 2017 Çelik Kapı ve İç Kapı Üretim Otomasyon Yazılımı ve artık Endüstri 4.0 Sistem Entegratörlüğü.

Misyonumuz

Yılların bilgi ve yazılım geliştirme tecrübemizi, gelişen teknolojileride takip ederek sürekli yenilenerek, inovatif ürünler hizmetler geliştirmek için kullanıyoruz.

  • Ülkemizi Endüstri 4.0 standartlarına çıkarmak için sürekli Ar-Ge ile yenilenmek
  • Bizim ile paylaşılan her problemi kendi problemimiz gibi algılayıp mutlaka çözüm üretmek
  • Eski yeni tüm makine/teknolojileri bulunduğumuz zamana uyacak şekilde revize etmek
  • Yöneticinin üretilen anlamlı hale getirilen verileri denetlemesini yönetmesini sağlamak
  • Her firmaya, sektöre özel inovatif ürünler hizmetler geliştirerek katma değerler katmak
Malatya Teknokent
Bulgurlu Mah. Kanyon Cad. No:89
A Blok 202
Battalgazi / Malatya
Virtual Reality Ofis
Reşit Paşa Mah. Katar Cad. No:4/1101
İtü Arı Teknokent Arı 3 Binası
İstinye / Sarıyer / İstanbul